Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Zařazovány jsou výsledky do 10.místa

 

SEZONA 2013

 

Apríl Osecký                                                       spřežení

Alena Brixová - Hradištko -----------------------------------------------------------------5.místo 

Alena Brixová - Kladruby n.Labem ------------------------------------------------------- 5.místo

Alena Brixová - Police n.Metují ----------------------------------------------------------- 6.místo 

Alena Brixová - Heřmanův Městec ------------------------------------------------------ 6.místo

Alena Brixová - MČR Police n. Metují ---------------------------------------------------- 3.místo

 

Nuget                                                              spřežení

Michal Kořínek - Hradištko -------------------------------------------------------------------3.místo

Michal Kořínek - Semice -------------------------------------------------------------------- 8.místo

Michal Kořínek - Pardubice ---------------------------------------------------------------- 9.místo

Michal Kořínek -  MČR Police n.Metují -------------------------------------------------- 6.místo

  Stargate a Apolo                                                                           spřežení

           Milan Kořínek - Hradištko --------------------------------------------------------------3.místo

Milan Kořínek - Semice --------------------------------------------------------------------2.místo

Milan Kořínek - Heřmanův Městec ----------------------------------------------------- 2.místo

Milan Kořínek - MČR Police n. Metují -------------------------------------------------- 2.místo

 

    Kassia                                                                                                                           ___parkur

Matunová Lenka - Sobotka ---------------------------------------------------------- 2.místo

Matunová Lenka - Páterov ----------------------------------------------------------7.místo

Matunová Lenka - Ptýrov ------------------------------------------------------------ 4.místo

Erekce                                                                                                                                     parkur

Zuzana Hošková - Sobotka --------------------------------------------------------------- 1.místo

Meridien                                                                                                                                 parkur 

Petra Hurciková - Sobotka ---------------------------------------------------------------- 9.místo

Call me Grand                                                                                                                        parkur  

Milada Mizerová - Sobotka ZZ ------------------------------------------------------------ 8.místo

Milada Mizerová - St.Boleslav ZZ -------------------------------------------------------- 6.místo

Milada Mizerová - Ptýrov ZZ --------------------------------------------------------------- 8.místo

Usilovně na této rubrice pracujeme :)

 

____________________________________________________________________ 

SEZONA 2012

 

Kassia                                                       parkury

     Ing.Ivo Brixi - Sobotka ZM----------------------------------------------------------------------- 4.místo

     Lenka Matunová Ptýrov Z ----------------------------------------------------------------------- 8.místo

     Lenka Matunová Sobotka Z -------------------------------------------------------------------- 5.místo

 

Cartago                                                       spřežení

Pavel Matouš 28.1. Hradištko -------------------------------------------------------------------------- 4 .místo

 cartago1.jpg

Desperádo                                                       spřežení 

 Alena Brixová 22.4. Kladruby n. L. --------------------------------------------------------- 9.místo

 Alena Brixová 20.5. Police n. Metují ------------------------------------------------------- 3.místo

 Alena Brixová 8.7. Pardubice ------------------------------------------------------------------1.místo

 Alena Brixová 22.7. Nebanice -------------------------------------------------------------------- 5.místo

 Alena Brixová Lezirias (Portugalsko) MS ----------------------------------------------------- 68.místo

 alca-a-des.jpg

Foto: Olga Procházková - CAI A Nebanice

 

Apríl Osecký                                                       spřežení

  Alena Brixová 6.5. Semice ------------------------------------------------------------------------- 2.místo

  Alena Brixová 3.6. Mikulov -------------------------------------------------------------------------- 3.místo

  Alena Brixová 8.7. Pardubice ---------------------------------------------------------------------10.místo

  Alena Brixová Kladruby n.Labem MČR -------------------------------------------------------- 4.místo

 177831_494104417282526_1512734366_o.jpg

Nuget                                                              spřežení

   Michal Kořínek 28.1. Hradištko -------------------------------------------------------------------- 1. místo 

   Michal Kořínek  16.6. Heřmanův Městec -------------------------------------------------------  5.místo

   Michal Kořínek 8.7. Pardubice --------------------------------------------------------------------- 3.místo

   Michal Kořínek 26.8. Humpolec ------------------------------------------------------------------- 3 místo

   Michal Kořínek 9.9. Bolehošť-Lipiny -------------------------------------------------------------- 3.místo

 289977_494102383949396_912220131_o.jpg

 

   Stargate a Apolo                            spřežení

ing. Milan Kořínek 28.1. Hradištko ----------------------------------------------------------------- 4.místo

    ing. Milan Kořínek 6.5. Semice ---------------------------------------------------------------------- 6.místo

    ing. Milan Kořínek 8.7. Pardubice ------------------------------------------------------------------ 6.místo

    ing. Milan Kořínek 26.8. Humpolec ---------------------------------------------------------------- 6.místo

    ing. Milan Kořínek 9.9. Bolehošť Lipiny ----------------------------------------------------------- 5.místo 

milan.jpg

 Kendy a Kety                                                       spřežení

Lada Ondráčková 28.1. Hradištko--------------------------------------------------------------5.místo 

 

 Wendy Tu a Centaur G            --    spřežení

ing. Robert Olbrich 28.1. Hradištko --------------------------------------------------------------- 9.místo

    ing. Robert Olbrich 24.3. Slatiňany --------------------------------------------------------------- 9.místo

    ing. Robert Olbrich 16.6. Heřmanův Městec --------------------------------------------------- 5.místo 

robin.jpg

  

 Aurica / Pluto Escalona/  Pluto Anémona             spřežení 

       Pavel Hybler 24.3. Slatiňany ------------------------------------------------------------- 7.místo

       Pavel Hybler 16.6. Heřmanův Městec ------------------------------------------------- 4.místo

       Pavel Hybler 8.7. Pardubice --------------------------------------------------------------6.místo

       Pavel Hybler 9.9. Bolehošť Lipiny ------------------------------------------------------ 2.místo

 

    Meridien                                                                          parkury

        Petra Hurciková 26.5. Horky n.J. -------------------------------------------------------- 4.místo

        Petra Hurciková 30.6. Hnanice Z-------------------------------------------------------- 3.místo

        Petra Hurciková 30.6. Hnanice ZL ------------------------------------------------------ 9.místo

 

merik.jpg

 Erekce                                                                    parkury

Zuzana Hošková 14.4. Sobotka --------------------------------------------------------------2.místo

eri.jpg 

Calimero                                                                     parkury

Veronika Havířová 26.5. Horky n.J. ------------------------------------------------------------1.místo 

 

cali.jpg

 

Inaara                                                       parkury

        Milena Vokráčková 14.4. Sobotka ZM ---------------------------------------------------- 9.místo

        Milena Vokráčková 5.5. Hnanice ZM ----------------------------------------------------- 10.místo

        Milena Vokráčková 26.5. Horky n.J. ZM -------------------------------------------------- 7.místo

 

ina.jpg